modelarstwo.pl O nas | Kontakt
modelarstwo.pl
MODELARSTWO.pl LOTNICTWO  |  STATKI I OKRĘTY  |  POJAZDY  |  FIGURKI  |  DIORAMY
MODELARSTWO.pl - Pomoc
Menu główne
Wyszukiwanie
Google
Pomoc: Jak korzystać z portalu?
Odpowiedzi na najcześciej zadawane pytania zwiazane z korzystaniem z portalu.
1.Czy muszę się logować żeby moc korzystać z serwisu?
2.Jakie własne treści mogę publikować w serwisie?
3.Jak długo muszę czekać na pojawienie się moich treści w serwisie?
4.Jak mogę wstawić własna galerię?
5.Jakie jeszcze treści mogę publikować?
Treść
1. Czy muszę się logować żeby moc korzystać z serwisu?
Nie, to nie jest konieczne.
Ale pamiętaj, że jako zalogowany użytkownik możesz w pełni korzystać ze zgromadzonych treści: możesz brać czynny udział w forum, komentować i oceniać galerie i relacje innych użytkowników, możesz brać udział w sondach. Jako zalogowany użytkownik możesz również umieścić w serwisie własną, prywatna galerie, w której zaprezentujesz swoje modele, możesz również dzielić się z innymi swoja wiedzą o budowie modeli tworząc własne relacje z budowy.
2. Jakie własne treści mogę publikować w serwisie?
Będąc zalogowanym użytkownikiem w serwisie możesz opublikować swoją własną galerie, umieścić tam zdjęcia swoich modeli, liczba zdjęć w takiej galerii jest ograniczona do 64. Możesz również publikować relacje z budowy modeli. W ten sposób będziesz mógł się dzielić w innymi modelarzami swoja wiedzą i zaprezentować swoje umiejętności.
3. Jak długo muszę czekać na pojawienie się moich treści w serwisie?
Twoje treści pojawią się zaraz po tym jak je opublikujesz, nie musisz czekać na to, że ktoś je będzie musiał zaakceptować do opublikowania. Dotyczy to Galerii prywatnych i Relacji z budowy.
4. Jak mogę wstawić własna galerię?
Najpierw musisz się zalogować, następnie w menu "Moje konto" wybierz "Moja prywatna galeria". Wypełnij formularz jaki się pojawi, wstaw nazwę galerii, dodać jej opis krótki opis pole "Wstęp" jest wymagane to znaczy, że musisz tam umieścić opis, w opisie napisz kilka słów o zdjęciach, następnie naciśnij przycisk "Zapisz" i możesz przystąpić do wstawiania zdjęć.
5. Jakie jeszcze treści mogę publikować?
Osoby zainteresowane publikacją Nowość, Recenzji, Galerii czy innych treści proszone są o kontakt z administratorem serwisu przez e-mail lub telefoniczny w celu uzgodnienia szczegółów współpracy.
Banery reklamowe
Logowanie
© 2004-2008 modelarstwo.pl